Biuro Projektowe, Projekty Budowlane Kielce - CADAR-PROJEKT

Cadar Projekt - sprawdzona pracownia projektowa

Cadar Projekt to pracownia projektowa z okolic Kielc, która oferuje uniwersalne i zróżnicowane projekty architektoniczne. Przygotowujemy projekty domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, budynków usługowych czy gospodarczych.

Oferujemy projekty typowe, które dostosowujemy do wymagań Klienta. Przygotowujemy także projekty budowlane od podstaw. Zajmujemy się dostosowaniem istniejących obiektów do życzeń Klienta - przeprowadzamy przebudowy, rozbudowy i nadbudowy.

Architekci z naszego zespołu projektowego to kreatywni i kompetentni specjaliści. Posiadają wiedzę i doświadczenie w dziedzinie budownictwa. Dzięki temu są w stanie zaproponować niestandardowe rozwiązania. Nasza pracownia projektowa tworzy funkcjonalne i nowoczesne projekty. Szczególną uwagę zwracamy na kontakt z Klientem.

Nasze biuro świadczy usługi projektowe i doradcze w pełnym zakresie.

Dzięki kompleksowej obsłudze, nie musisz szukać innych wykonawców i oszczędzasz Twój cenny czas.

1. Projekty pełno branżowe: budynki mieszkalne jedno i wielorodzinne, budynki usługowe, budynki gospodarcze, garażowe i inwentarskie, budynki użyteczności publicznej itp.
2. Adaptacje projektów typowych
3. Przebudowy, rozbudowy i nadbudowy istniejących obiektów
4. Legalizacje samowoli budowlanych i zmiany sposobu użytkowania
5. Inwentaryzacje budowlane i powykonawcze
6. Projekty technologiczne
7. Świadectwa charakterystyki energetycznej
8. Zagospodarowania terenu
9. Oceny oddziaływania na środowisko
10. Przygotowanie dokumentacji potrzebnej do uzyskania pozwolenia na budowę: pozyskiwanie decyzji o warunkach zabudowy, wypisów z miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, map do celów projektowych, warunków na przyłączenie mediów – wody, kanalizacji, gazu, energii elektrycznej
11. Kierownictwo i nadzór budowy
12. Bezpłatne fachowe doradztwo z zakresu całej budowy


Realizując nasze projekty budowlane robimy wszystko, by zapewnić Klientom zadowolenie z projektu, dlatego prowadzimy wieloetapowy proces konsultacji. Umożliwia on dokładne poznanie potrzeb Klienta oraz wprowadzanie wymaganych przez niego poprawek - pozwala nam także na częsty kontakt z Klientem i wyjaśnianie ewentualnych problemów na bieżąco. Zależy nam, by Kielce stawały w czołówce polskich miast pod względem jakości usług i obsługi. Pracownia projektowa Cadar to najlepszy wybór zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i firm.

Realizując nasze projekty budowlane robimy wszystko, by zapewnić Klientom zadowolenie z projektu.

Dlatego prowadzimy wieloetapowy proces konsultacji. Umożliwia on dokładne poznanie potrzeb Klienta oraz wprowadzanie wymaganych przez niego poprawek - pozwala nam także na częsty kontakt z Klientem i wyjaśnianie ewentualnych problemów na bieżąco. Zależy nam, by Kielce stawały w czołówce polskich miast pod względem jakości usług i obsługi. Pracownia projektowa Cadar to najlepszy wybór zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i firm.

Biuro projektowe Cadar to gwarancja niezawodności i najwyższej jakości usług

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w zakresie projektowania budynków oraz adaptacji budynków typowych. Zapewniamy współpracę na najwyższym poziomie oraz szereg konsultacji zarówno przed rozpoczęciem, jak i w trakcie tworzenia projektu.

Terenem działania naszej pracowni są głównie Kielce, choć tworzymy również projekty dla klientów spoza okolicy. Tworzone przez nas projekty są konsultowane na każdym etapie powstawania, dzięki czemu na bieżąco możemy reagować i wnosić do nich poprawki. Wszystko to sprawia, że czas realizacji poszczególnych projektów ustalany jest indywidualnie.