Pracownia projektowa Kielce

  • Start
  • /
  • Pracownia projektowa Kielce

Kontrola stanu budynku jest niezbędna zarówno przed rozpoczęciem, jak i po zakończeniu prac.

Dokładne określenie stanu danego budynku pozwala na stwierdzenie, jaki jest faktyczny stan techniczny danej budowli. Jest ono niezbędne w przypadku rozpoczynania nowych prac lub przy zmianie sposobu użytkowania. Również inwentaryzacja powykonawcza jest ważnym etapem przed oddaniem budynku do użytkowania.

Inwentaryzacje powykonawcze pozwolą na określenie stanu danego budynku.

Jest to etap zakończenia całego procesu inwestycyjnego. Nasza pracownia projektowa wykonuje dla klientów wszystkie niezbędne pomiary oraz sprawdza zgodność całej realizacji z wcześniej ustalonym projektem. W ten sposób mają Państwo możliwość dokładniejszej kontroli realizacji na końcowym etapie. To także procedura niezbędna w przypadku konieczności zdobycia pozwolenia na użytkowanie danego obiektu.

Nasza pracownia projektowa zajmuje się również przeprowadzaniem inwentaryzacji budowlanych.

Jeśli jesteście Państwo posiadaczami budynku i potrzebujecie dokładnego i rzeczywistego jego obrazu, pracownia projektowa Cadar wykonuje tego typu usługi. Oferujemy pełen zakres tworzenia inwentaryzacji budowlanych, na specjalne życzenie klienta składających się z opisu, przekrojów, dokumentacji fotograficznej czy wizualizacji. Nasa pracownia projektowa zatrudnia wyłącznie doświadczonych profesjonalistów, dzięki czemu zyskują Państwo pewność, że przeprowadzona inwentaryzacja zostanie wykonana oraz opisana zgodnie z zachowaniem wszelkich zasad. Nie warto w tym wypadku oszczędzać! Nie tylko Kielce, ale i inne polskie miasta są miejscem reklamowania się pozornie tańszych architektów. Brak doświadczenia czy wyobraźni przestrzennej będzie jednak skutkował koniecznością ponownego wykonania całej inwentaryzacji.

W firmie Cadar skupiamy się zarówno na rzetelności, jak i wysokiej jakości obsługi.

Kontakt z klientami jest dla nas bardzo ważny, dlatego każdy etap prac jest z Państwem konsultowany. Decydując się na nasze usługi wybieracie Państwo firmę sprawdzoną, doświadczoną i jednocześnie otwartą na wiele propozycji współpracy.